Дружба без кордонів //Вечірня газета. – 2012. – 31 серпня. – С. 5

ДРУЖБА БЕЗ КОРДОНІВ

Дві бібліотеки – Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва імені Бойченка та Вологодська юнацька бібліотека імені Тендрякова (Росія) уклали угоду про співпрацю під час он-лайн зустрічі, що відбулася тиждень тому.
В онлайн-зустрічі взяли участь в. о. заступника кіровоградського міського голови Сергій Дьячук, члени громадських, молодіжних організацій, письменники, представники вологодської влади. Зустріч була присвячена приїзду до обласного центру вологодської делегації на чолі із віце-президентом Північно-Західної асоціації ветеранів бойових дій Сергієм Полонським. Він презентував книгу “Флот не дрогнет. Флот выстоит. Флот победит”, один з розділів якої присвячений Герою Радянського Союзу, уродженцю Кіровограда Григорію Куроп’ятникову. Присутня на зустрічі дружина героя Ганна Олексіївна щиро подякувала Сергію Полонському за пам’ять про героїчний подвиг її чоловіка та чудовий подарунок – книгу.
Варто зауважити, що вологодська делегація у Кіровограді – не вперше, наш обласний центр та Вологду пов’язують давні дружні зв’язки. До слова, п’ять вулиць Кіровограда носять ім’я вологжан – Барболіна, Конєва, Бєляєва, Верещагіна, крім того, є в місті вулиця Вологодська.
Учасники зустрічі зазначали, що є всі передумови для того, аби наші міста стали побратимами. Йшлося, зокрема, про реалізацію спільних культурних, молодіжних та туристичних програм, й представники влади пообіцяли всіляке сприяння у цій добрій справі.
Після завершення заходу гостям та учасникам проекту була запропонована екскурсія визначними та історичними місцями Степової Еллади. Всі бажаючі відвідали Єлисаветградську фортецю та музей авіації, а родзинкою екскурсії стали відвідини музею військово-морського флоту, який знаходиться в с. Велика Северинка. Краса Кіровограда та українська гостинність приємно вразили гостей з Росії. Вони дали слово й надалі продовжувати традицію підтримувати культурні зв’язки.

[object Object]
423 Переглядів
Вибрати мову сайту »