Halloween по-українськи

З року в рік страхітливі та веселі традиції у переддень Дня всіх святих набирають обертів популярності в нашій країні. Свято Хеловіну в Україні відзначається 31 жовтня, як і в усьому світі.

Хеловін цього року припав на середу, а саме в цей день традиційно проходять заходи в рамках бібліопроекту «Креативна середа». Цього разу для усіх бажаючих бібліотекарі підготували horror-вечірку «Halloween по-українськи».

Для відвідувачів свята була оформлена книжкова інсталяція та фотозона у стилі Хеловіну. Перед початком театралізованої програми усім, хто завітав до книгозбірні без мейкапу, бібліотекарі допомогли створити справжні фейс-арт малюнки.

З давніми друзями бібліотеки, представниками молодіжного театру «Палата № 6» організували чудову моторошну театралізовану постановку свята, під час якої розповіли про традиції Хеловіну. Окрасою програми стали танцювальні номери від вихованців школи східних танців «Шакті» та чудовий спів волонтерки Корпусу Миру Віккі Нейлінг. Яскравий номер подарували гостям студенти Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Володимира Вінниченка.

Для наймолодших гостей свята працівники книгозбірні провели купу веселих конкурсів за підтримки товариства «Агропродукт», яке подарувало смачні цукерки кожному із учасників.

Після завершення концертної програми на відвідувачів чекали майстер-класи із виготовлення тематичного декору та хеловінської маски, які провели бібліотекари.

На завершення усіх присутніх пригощали печивом «пальці відьми» та «кровавими коктейлями» за підтримки Благодійного фонду «Повернення до життя».

Дякуємо всім, хто підтримав наш «Halloween по-українськи»!

IMG_9732
IMG_9753
IMG_9750
IMG_9749
IMG_9747
IMG_9708
IMG_9745
igfhfhfgh
IMG_9748
IMG_9729
IMG_9725
IMG_9741
IMG_9742
IMG_9737
IMG_9727
IMG_9722
IMG_9719
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
301 Переглядів
Вибрати мову сайту »