«Творчість сильних духом»
виставка робіт з килимарства Марини Бабаєвої

28 грудня в бібліотеці відкрилась перша персональна виставка робіт з килимарства Марини Бабаєвої «Творчість сильних духом». На зустріч завітали Марина з бабусею Ніною Федорівною, Ельміра Небесна, голова ГО «Народна академія творчості», та школярі гімназії ім. Т. Шевченка і НВО «Спеціальна загальноосвітня школа №1 – ДНЗ».

Виставка приурочена до Міжнародного дня людей з інвалідністю, що відзначається 3 грудня. Щороку ми разом з усією світовою спільнотою переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами.

У цей день ми приєднуємося до міжнародної ініціативи і бажаємо всім, хто не дужий, сил і здоров’я, натхнення і успіху. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями в різних галузях, соціально активними і життєствердними, які надихають багатьох.

Марина Бабаєва – дівчинка з багатим внутрішнім світом. Не дивлячись на всі випробування, які випали на її долю, росте доброзичливою та відкритою дитиною. Килимарством почала займатись 5 років тому в гуртку «Килимарство» Центру естетичного виховання «Росток» НВО «Мрія». Цей вид мистецтва розвиває не тільки творчу уяву, а й дрібну моторику рук, оскільки станок і нитки є кращим тренажером для пальців.

Роботи Марини вражають своєю майстерністю, кольоровою гамою, різноманіттям тематики. Це довга, кропітка робота. Над деякими картинами вона працює по кілька місяців, адже тільки в одному рядку буває більше десятка ниточок.

Враження від робіт важко передати словами, тому завітайте до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка та подивіться самі. Для бажаючих Марина може провести майстер-клас. Також картини можна придбати – гроші підуть на чергову операцію для дівчинки.

IMG_0790
IMG_0756
IMG_0782
IMG_0763
IMG_0794
IMG_0798
IMG_0755
75 Переглядів