Твердоступ Р. Акція доброти «Моя іграшка – тобі» // Освітянське слово . – 2013. – листопад-грудень. – С. 2

Акція доброти «Моя іграшка – тобі»

текст: РАЇСА ТВЕРДОСТУП,

завідувач відділу популяризації

книги та організації змістовного

дозвілля молоді обласної бібліотеки

для юнацтва ім.Бойченка

 

У життєвім розбурханім вирі,

В безкінечних морях суєти

Не втрачаймо у людяність віри,

Не втрачаймо в серцях доброти.

 

Добрі справи повинні приносити задоволення. Даючи щось іншим або допомагаючи комусь, ми не повинні очікувати нагороди чи похвали. Головна нагорода за добрі справи – радість людей, яким ми зробили щось хороше. Науковці довели, що добрі люди живуть на 9 років довше і хворіють удвічі менше, ніж злі. Після добрих справ у людини покращується настрій, самопочуття.

19 листопада працівники обласної бібліотеки для юнацтва ім. Бойченка провели акцію доброти «Моя іграшка – тобі», до якої долучився колектив академічного обласного театру ляльок та учні 9-х класів Кіровоградської ЗОШ № 4. Захід організували для вихованців «Центру соціально – психологічної реабілітації дітей з притулковими групами«. Його візитівкою був смайлик із написом: «Панує в бібліотеці вірус доброти, його підхоплять всі – і я, і ти!»

У дитинстві ми мали різні іграшки, але вони самі не рухалися, не ходили, нічого не розповідали та нічого не запитували. Завдяки завідувачу літературно-драматургічної частини театру ляльок Наталі Педько та художнику- постановнику Оксані Шарій, ми переконалися, що ляльки вміють робити усе. Запрошені розповіли про спектаклі театру, про те, як виникає сценарій, хто його втілює в життя, які є ляльки, із яких матеріалів і хто їх виготовляє. Діти із захопленням розглядали ляльок, вчилися ними керувати, а також приміряли костюми казкових персонажів.

Учні 9-х класів ЗОШ № 4 придбали м’які іграшки та на акції доброти подарували їх дітям. Дуже приємно, що до акції доброти долучилися також і кіровоградці, дізнавшись про неї із соціальних мереж. Так, хлопчик Ваня приніс свої м’які іграшки, щоб передати дітям, а першокласник Ілля подарував їм пазли.

Окрасою свята стало чарівне «дерево доброти» з паперовими кленовими листочками із висловами про доброту. Захід змусив задуматися, якою повинна бути казкова країна Добра. Усі бажаючі могли відповісти на запитання: «Що треба зробити кожній людині для того, щоб світ став добрішим?» Відповіді вкидали до «Скриньки доброти».

До заходу була оформлена книжкова виставка «Від серця до серця хай іде доброта». Наповнюймо наші серця добротою та передаваймо її іншим, завдяки добрим вчинкам світ стане кращим та добрішим!

56 Переглядів