Пташник Т. Зустріли кохання в бібліотеці // наше місто – 2013.- 30 травня. – С. 2

Зустріли кохання в бібліотеці

Бібліотека імені Бойченка відзначила 35 років свого існування. З цієї нагоди колектив підготував святкову програму та приймав гостей. Було багато привітань – як від офіційних осіб, так і від читачів. А вони в бібліотеки Бойченка особливі.

Тільки уявіть собі. Тетяна Щербина за минулий рік прочитала 268 книг, а це – десь півтори книжки за два дні. Оце так бажання читати! Колись давно пані Тетяна знайшла 10 карбованців (на ті часи це були досить-таки пристойні гроші). І пішла не в кав’ярню, а в книжковий магазин – купити цікаву книгу для домашньої бібліотеки. За таку любов до читання Тетяна Щербина отримала звання «Суперчитач – рекордсмен з читання».

Влада Чабан – з родини філологів. Чекаючи її народження, вагітна мама багато читала, часто приходила до бібліотеки. Не дивно, що дівчинка також полюбила книгу.

– Почали з книжечок для найменших, – розповідає мати дівчинки. – А тепер уже доросли до дошкільної літератури. У нас діє правило: якщо шрифт дрібний, то читаю я, а якщо великий, то донька опановує текст самотужки.

Є і серед чоловіків справжні любителі книг. Зокрема, цього дня відзначили двох хлопців – Сергія Мартинчука та Олексія Ніколаєнка. До вступу на філологічний факультет педуніверситету хлопці не часто заходили до бібліотеки. Тепер же тут бувають чи не частіше, ніж у їдальні. Олексій уже почав збирати власну бібліотеку.

Три подружки – Ліза Красніченко, Ліля Дячук та Сніжана Кибукевич не одну годину просиджують за книгами. А на останньому курсі дівчата потрапили до різних груп. Тепер прийти «до Бойченка» – це ще й можливість зустрітися та погомоніти.

Саме у стінах цієї бібліотеки вирішили об’єднати свої долі Олена та Олег Кузьменки. На одному із заходів до дня Валентина хлопець зробив пропозицію руки та серця Олені. Спочатку Олег вручив дівчині красиво оформлений чималий подарунок, у якому виявився ще один такий же, але меншого розміру. Так довелося дівчині розпакувати аж п’ять подарунків. А в останньому виявилася каблучка і пропозиція стати дружиною.

Цього дня звучало чимало цікавих історій, які об’єднали людей із бібліотекою. Так, найкращою читаючою сім’єю стали сестри Лілія та Ірина Бондаренки. Номінацію найактивнішого класу отримав 10-В школи мистецтв. Симпатії присутніх зібрав Євген Лушак.

Газета «НМ» також приєднується до вітання. І бажає творчого натхнення, бо допоки є читачі, чиї долі так тісно пов’язані з бібліотекою, допоти ви справді будете жити!

 

Тетяна ПТАШНИК

44 Переглядів