Фролова Н. Зустрічний рух // Наше місто. – 2013. -23 травня. – С. 2

Зустрічний рух

Дивовижну феєрію влашту¬вала бібліотека Бойченка на ву¬лиці «Дворцова». В рамках Всесвітнього дня працівників культури та майстрів народ¬ного мистецтва тут відбувся фестиваль молодіжної книги «Бібліотека —молодь: даєш зус¬трічний рух!».

Головним організатором свята стала бібліотека для юнацтва ім. О.М. Бойченка та місцеві ви¬давництва, фірми та організації. Книжкові розкладки, власноручні вироби майстрів, блиск бісеру, стрічок, усміхнені обличчя. Гості заходу та перехожі мали змогу подивитися весь спектр книжкової літератури представлений місцевими видавництвами та магазинами, придбати книги, які сподобалися. Під відкритим небом працівники бібліотеки організували читальний зал, а у виставці творчих робіт взяли участь близько 40 майстрів. Учні художньої школи представили роботи на тему «Моя улюблена біб¬ліотека». Найбільше цікавих зібрали численні майстер – класи. Глядачі могли спробувати самостійно виготовити ляльку-мотанку, оберіг, зро¬бити креативну квілінг – картинку зі щільно скручених паперових смужок, прикраси з бісеру та кераміки. Чимало охочих було сфотографува¬тися безкоштовно завдяки одному з організаторів фес¬тивалю – комп’ютерному магазину «Магнус». Зробити за¬чіску та декоративний розпис на тілі теж вишикувалася черга. У цей день можна було поспілкува¬тися з письменниками на автограф-сесії. Мультяшні крокодил Гена та Телепузик роздавали ін¬формаційні реклами та саморобні браслети.

Окремий намет був присвячений родоводу Тараса Шевченка. Діти у малюнках зобразили бачення роду Шевченка по лінії сестри Катерини, яка свого часу оселилася в наших краях. Усіх цікавинок не перелічити. Тішили слух учасників і гостей фестивалю вихованці музичної школи №2 ім. Ю. Мейтуса, народний ансамбль пісні і танцю «Горлиця» та інші колективи.

А бібліотека ім. Чижевського провела яскравий бібліофест на Великій Перспективній. Було багато цікавих заходів та задушевного спілкування. Такі заходи з популяризації української книги та читання показують, наскільки цікавою, різноманітною і відкритою може бути бібліотека.

Надія Фролова

38 Переглядів