В очікуванні новорічної казки

У відділі абонементу обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка створено книжкову виставку-інсталяцію «В очікуванні новорічної казки». Бібліотекарі пропонують обрати для читання романи Надії Гуменюк «Квіти на снігу» та Петера Хьога «Смілла та її відчуття снігу», Ясунарі Кавбата «Країна снігу» поезії та новели Костянтина Москальця, Василя Портяка, а також збірку «Львів, кава, любов».

Не забули працівники бібліотеки і про маленьких читачів. У відділі абонементу молоді батьки можуть взяти книги та почитати їх разом з малечею: «Від Миколи до Різдва», «Два морози», «Крамничка тітоньки Мальви», «Казкова віхола» та багато інших цікавих і яскраво оформлених видань.

Книжкову виставку прикрашають камін, який символізує домашній затишок та тепло, сніговичок із книг. У центрі – яскраво вдягнена свинка – символ Нового 2019 року.

Книжкова виставка-інсталяція «В очікуванні новорічної казки» сподобалася вже багатьом нашим користувачам, які залюбки фотографуються на її фоні.

А ви ще не обрали собі книгу для читання? Поспішіть до бібліотеки!

Ми завжди раді бачити всіх наших читачів та гостей бібліотеки. Вітаємо з прийдешніми святами та щиро запрошуємо за новорічними враженнями!

IMG_1952
IMG_1947
IMG_1943
IMG_1950
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
1 382 Переглядів
Вибрати мову сайту »