Пташник Т. Як гуляв Купідон // Наше місто.- 2013.- 21 лютого. – С.2

Як гуляв Купідон ?

14 лютого у Кіровограді бог кохання не дрімав. Біля міськради ковалі кували серця кохання. У бібліотеці ім. Бойченка працювала пошта Амура, хлопці та дівчата брали участь у конкурсі «Кохання з першого погляду». Мали чудовий шанс знайти собі пару і в подарунок отримати ще й романтичну вечерю в кав’ярні «В контакте». Було багато цікавих виставок на тему найпалкішого з почуттів.

Розважався Купідон і в бібліотеці ім. Чижевського. Відвідувачів тут чекала прекрасна квіткова виставка Юрія Пісковського, почесного академіка Української академії архітектури. Не замішуватися цією красою просто неможливо. А попереду ще чекав конкурс «Сузір’я симпатій, або Швидке знайомство». Хто ж уже познайомився, міг виготовити валентинку в техніці квілінг чи вирізати закоханих купідончиків. Також можна було подивитися цікаві фільми і навіть вистави про кохання. У кінці вечора для закоханих співав бард Олег Спіньов.

Залишається лише подякувати людям, які на день Валентина дарували свій час і любов іншим людям.

Насолоджувалася святом Тетяна ПТАШНИК

P.S. Якщо ви цього разу не встигли побувати на цікавих заходах, не засмучуйтеся. Уважніше слідкуйте за нашою рубрикою «Що? Де? Коли?». І точно нічого цікавого не проґавите.

41 Переглядів