Взялися за руки й вийшло коло друзів // Освітянське слово. – 2012. – серпень-вересень. – С. 4

Взялися за руки й вийшло коло друзів

Жодне літо кіровоградської молоді та малечі не минає без обласної бібліотеки для юнацтва імені Бойченка. Це літо не стало винятком, адже про інтелектуальний відпочинок юнацтва творчі бібліотекарі подбали заздалегідь.

В рамках організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей було підготовлено насичену та різноманітну програму, до якої увійшло 14 заходів. Як показали канікули всі вони були досить популярними, адже заклад відвідало кілька тисяч школярів з різних шкіл Кіровограда. Та й не лише школярі – долучились долучились учні КПЛСП, діти членів УТОС та вихованці зразкового хореографічного ансамблю «Надія». Молодь різного віку могла знайти щось цікаве та корисне для себе.

Так, старші з особливою цікавістю переглянули калейдоскоп цікавих автофактів «Парк автомобільного періоду», відвідали слайд-бесіду «Велика історія маленької сумочки» та дізналися про «Нашу адресу у Всесвіті» – саме так називався урок-подорож, на якому вони побували. Учні середніх класів мали нагоду перевірити свої знання з музики у вікторині «Всезнайки», дізнатися про цікаві речі зі слайд-вікторини «У світі цікавого», знайти нових друзів в рамках конкурсу-тренінгу «Справжній друг: як його знайти». Не менш насиченою була інтелектуально-розважальна програма,і для молодших школярів. Малеча подорожувала «Веселим паровозиком», спускалась на самісіньке морське дно в розважально-пізнавальній програмі «Морські слідопити», відвідувала «Живий куточок», допомагала Незнайці стати справжнім літературним супергероєм під час розважально-пізнавальної гри «Кмітливі помічники Незнайки».

Особливо зацікавила молодь участь у флешмобі «Коло друзів бібліотеки». Тут невгамовна дітвора могла, виконавши нескладні вправи та рухи, створити широке коло справжніх друзів бібліотеки. На згадку про флешмоб залишився стенд, що діяв протягом літніх канікул. Тут усі його учасники, відвідувачі заходів та користувачі бібліотеки залишали власні підписи, враження та відгуки про нашу роботу. Ось таким було літо в бібліотеці для юнацтва – інтелектуальним та розважальним.

57 Переглядів