Козирєва М. «Поезія – це пісня небесних ангелів» // Народне слово. – 2014. –4 грудня. – С. 9

«Поезія – це пісня небесних ангелів»

Нещодавно в Кіровограді, в бібліотеці імені Бойченка, відбулася зустріч з харизматичним, безсумнівно, талановитим поетом, публіцистом, громадським та політичним діячем Володимиром Шовкошитним. Письменник представив книги видавництва «Український пріоритет» і зауважив, що кожен поважаючий себе письменник, кожна людина, яка вважає себе патріотом своєї держави чи цікавиться літературою, має обов’язково прочитати їх. Серед авторів книг — віртуози художнього слова В. Караташ, О. Слоньовська, О. Гунько, А. Велика та інші.

До книг, які Шовкошитний пропонував до уваги, належали і твори самого письменника, зокрема «Білий кречет» та «Герої народжуються на могилах героїв».

У житті самого Шовкошитного та в його творчості, здається, немає нічого випадкового. Так, даючи майстер-клас літераторам-початківцям, Володимир Федорович наголосив, що вірші від поезії відрізняються досконалістю образів та відсутністю випадкових слів. Саму ж поезію він нарік піснею небесних ангелів, яку колись чули всі люди, проте згадати її можуть лиш поети… Мабуть, природа подарувала і самому Шовкошитному такий унікальний слух, адже його творчі доробки справді не залишають нікого байдужими і вражають віртуозним змалюванням образів, схованих за зовнішньою простотою форм.

Учасники творчого вечора, які завітали цього дня в бібліотеку, поспілкувавшись з Володимиром Шовкошитним, відкрили для себе цікаву людину і напрочуд цікаві думки. А присутні на зустрічі члени літературного клубу «Ліра» ще й почули повчальне слово «старшого брата по духу і перу».

[object Object]
653 Переглядів
Вибрати мову сайту »