Щупак І. Хто куди, а ми в бібліотеку! // Народне слово. – 2014. – 25 грудня. – С. 16

Хто куди, а ми в бібліотеку!

Коли настає зима, в багатьох родинах, особливо з малими дітьми, виникає питання: як весело і цікаво провести вихідні. Звичайно, якщо ви готові витрачати багато коштів, то ваша програма стає дуже насиченою, в іншому випадку перелік розваг зменшується.

Та все не так безнадійно для кіровоградців, тут є гарна бібліотека для юнацтва. Послуги цього закладу розраховані не тільки на учнівську та студентську молодь, а й на сім’ї з маленькими дітьми. Записавшись на сімейний абонемент, ви безкоштовно відвідуватимете бібліотеку протягом року. Отже, шість днів на тиждень до ваших послуг: книги про сімейне виховання; дозвілля в родині; здоровий спосіб життя; художня література тощо.

У відділі абонементу є чимало дитячої літератури, розрахованої саме на читання в родинному колі, багато цікавих книг для розвитку дитини, що допоможуть батькам виховати юного генія.

Також бібліотека — це культурний та розважальний центр. Протягом 2015 року тут відбудеться безліч цікавих заходів для всієї родини. Так, у лютому до Дня всіх закоханих завітайте на конкурс «Кохання з першого погляду», проведіть зиму та зустріньте весну разом з бібліотекою на святі «Масляна, пригощай! Усім розваги подавай!»; у березні не пропустіть dream-party «Куди приводять сни». А у травні не залишить нікого байдужим євро day «Україна — це Європа». Обов’язково приведіть своїх діток до бібліотеки в червні на вуличну акцію «Щаслива дитина — щаслива родина», присвячену Міжнародному дню захисту дітей. Молодих тілом та душею чекають на святкуванні Дня молоді «Незрівнянний молодості час». Не пропустіть у серпні вуличну акцію до Дня незалежності України «Хай святиться твоє, Україно, ім’я». Усі мужні та сильні запрошуються у жовтні на патріотичне свято «Покрова — берегиня роду». У листопаді долучайтеся до «Дня читацьких мрій» у День студента та відчуйте «Осінній присмак чаю» на однойменному tee-fest. А у грудні не пропустіть неймовірні вечорниці в бібліотеці «Дай, Андрію, знати, яку долю ждати».

Крім цього для тих, хто любить щось виготовляти своїми руками, кожної неділі у бібліотеці працює студія творчого настрою «фАРТ». Тому не гайте часу. Беріть свою малечу і гайда до бібліотеки ім. О. Бойченка (Кіровоград, вул. Декабристів, 6/15).

Ірина Щупак

[object Object]
740 Переглядів
Вибрати мову сайту »