Козупляка О. Ми вже рік разом! /О. Козупляка; фото О. Ніколаєнка // Наше місто. – 2014. –6 листопада. – С. 14

МИ ВЖЕ РІК РАЗОМ!

Конкурс молодих сімейних пар «Ми вже рік разом!» відбувся у бібліотеці ім. О. Бойченка у рамках Міжнародного року сім’ї, яким є 2014-й за рішенням ООН.

Змагалися чотири студентські пари з педуніверситету та інституту комерції. На учасників чекали прості на перший погляд випробування. Але пройти їх було не так-то просто. «Домашнє завдання» – презентувати себе. Парам також необхідно було поєднати автора з його твором про кохання, звідси й назва «Література для закоханих». Конкурс «Супер-тато» мав на меті виявити спритного татуся, який першим одягне памперс на ляльку. Юні дружини повинні вранці зав’язати коханому краватку (також на швидкість).

Ще один конкурс складався з того, що пари мали одночасно стрибати через скакалку. Так перевірялася їхня спритність і дружність. Веселими виявилися пошуки своєї половинки у конкурсі «Знайди мене». Чоловіки мали знайти свою кохану, торкаючись лише руки однієї з чотирьох дівчат та одного хлопця. Жінки ж мали шукати за носом серед чотирьох хлопців та однієї дівчини.

У завданні «А пам’ятаєш?» конкурсанти відповідали на прості запитання. Але чи може молоденька невістка з ходу назвати коронну страву свекрухи? А зять знає, якого кольору очі у тещі? Деякі питання виявилися не таким вже й . легкими.

У підсумку перемогу здобула сім’я Михайла та Мирослави Сілкіних. Усі конкурсанти отримали призи від спонсорів заходу. Для глядачів було розіграно квиток у художній музей.

Олег Козупляка

Фото Олексія Ніколаєнка

[object Object]
368 Переглядів
Вибрати мову сайту »