Гурба Л. Покажчик премії Маланюка // Наше місто. – 2014. – 11 вересня . – С. 3

Покажчик премії Маланюка

Напередодні святкування 260-річчя з дня заснування Кіровограда працівники обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Бойченка підготували бібліографічний покажчик «Лауреати обласної літературної премії ім. Є. Маланюка». Це вже четвертий випуск даного видання і на сьогоднішній день єдиний в області з цієї тематики.

Обласна літературна премія імені Євгена Маланюка, заснована обласною радою 2002 року. Премія встановлюється у трьох номінаціях: художня література (поезія, проза, драматургія); літературознавство та публіцистика; переклад (з української мови на інші мови, з інших мов на українську мову).

Покажчик «Лауреати обласної літературної премії ім. Є. Маланюка» містить короткі біографічні довідки про кожного письменника, анотації творів, удостоєних премії, уривки з цих творів та бібліографічні списки літератури, що є у фондах бібліотеки.

Четвертий випуск покажчика вміщує відомості про Юлію Гладир, Юрія Обжеляна, Олега Бабенка, Анатолія Загравенка, Олександра Архангельського та Сергія Михиду, які відзначені найвищою обласною літературною нагородою протягом 2012-2013 років.

Основними джерелами для опрацювання матеріалу для покажчика стали книги, довідкові та періодичні видання. Довідки про письменників-лауреатів складалися на основі біографічних даних та літературно-критичного доробку. Матеріал розміщено у хронологічному порядку. Для зручності користування є іменний покажчик, покажчик назв творів та покажчик використаних періодичних видань.

Бібліографічний покажчик розміщено на сайті бібліотеки за адресою lib.kr.ua у розділі «Наші видання.2014». Попередні випуски покажчика видавалися у 2009 та 2012 роках. Повні тексти творів у хронологічному порядку та за номінаціями розміщені у розділі «Краєзнавство. Література. Премія Є. Маланюка».

Людмила Гурба, завідувачка

відділу бібліотеки ім. О. Бойченка

[object Object]
262 Переглядів
Вибрати мову сайту »