Фролова Н. Каша у бібліотеці // Наше місто. – 2014. – 1 травня. – С. 2.

КАША У БІБЛІОТЕЦІ

Звиклі до тиші читачі бібліотеки імені Бойченка були здивовані шумним дійством, яке відбулося тут увечері 23 квітня.

Зали змінилися до невпізнання. Зникли столи і книжкові стелажі. Натомість з’явилися численні розкладки малюнків, глиняних виробів, ляльок-мотанок, картин та інших різноманітних речей. У читальному залі на другому поверсі звідкись узялися казан і дрова, а поруч розкинувся намет і альпіністське спорядження. На численних майстер-класах можна було своїми руками виготовити орігамі, оберіг від злого ока, ляльку-мотанку. А також спробувати зробити спонтанний малюнок за допомогою керівниці арт-студії «Теплий дім» Наталії Суліми. Студентки професійного ліцею побутового обслуговування продемонстрували колекцію одягу, зшитого власноруч. У сусідньому залі пожежники і рятувальники вчили молодь надавати першу медичну допомогу.

Студія «Лагода» займається орігамі. Діти і дорослі своїми руками створювали квітку лотоса з паперу. Для цього не потрібно жодної краплі клею. Виріб тримається на згинах паперу. Гості могли подивитися відеоролики, які зробили бібліотекарі Кіровоградщини. Кожен ролик розкриває зміст певної книжки. Зацікавлює, спонукає прочитати.

А ще я познайомилася з кіровоградським художником Михайлом Кравченком. Він пише натюрморти і пейзажі. Надзвичайно реалістично виходить. Художник розповів, що воліє працювати з фотографіями. Пейзаж не буде висувати претензій, на відміну від людей. Його картини є у багатьох приватних колекціях і за кордоном.

Гості незвичного заходу ласували польовою кашею, салатом і солодким чаєм. Це все приготували волонтери православної церкви.

Пізнавальною і цікавою була така бібліоніч у бібліотеці. Я відкрила для себе, якою різноплановою і навіть несподіваною може бути звичайна бібліотека.

Надія ФРОЛОВА

[object Object]
249 Переглядів
Вибрати мову сайту »