Кизименко О. Школярі малюють Тараса // Наше місто. – 2014. – 27 березня . – С. 14

ШКОЛЯРІ МАЛЮЮТЬ ТАРАСА

 

Ким є Тарас Шевченко для сучасної учнівської молоді? Це питання було основним під час презентації виставки робіт учнів Кіровоградської дитячої художньої школи ім. О. Осмьоркіна, присвяченої 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря, що відкрилася у відділі мистецтв Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О. Бойченка.

За словами Ігоря Смичека, старшого викладача цього закладу, члена національної спілки художників України, працювати над образом Кобзаря діти розпочали із невеличкого диспуту «Що ви знаєте про Тараса Шевченка?» Хлопці та дівчата розповідали відомі біографічні факти із життя поета, називали твори, які читали, декламували вірші. Школярі зображували не тільки зовнішність поета, а й малювали ілюстрації до його творів або речі побуту того часу, про які йдеться у поезіях.

На виставці представлено 16 робіт. Одними із кращих, на мій погляд, є твори Ксенії Ревви, Карини Доценко, Микити Грінчишина, Наталії Бутукової, Владислави Червоної. Загалом, цікавими є всі роботи, кожна має свою родзинку.

Ольга КИЗИМЕНКО

[object Object]
297 Переглядів
Вибрати мову сайту »