Первоцвіти нашого краю // Наше місто. – 2016. – 3 листопада. – С. 4.

ПЕРВОЦВІТИ НАШОГО КРАЮ

Відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу на краще видання творів творчо обдарованої молоді «Первоцвіти Кіровоградщини». Організаторами конкурсу виступила обласна бібліотека для юнацтва з партнерами. На конкурс було представлено чотирнадцять робіт, різноманітних за змістом, творчим задумом, художнім оформленням.

Перше місце виборола Благовіщенська районна бібліотека за збірку «Щедрі грані таланту». Збірка складається з двох розділів. До першого увійшли прозові та поетичні твори тринадцяти молодих авторів краю, до другого – фото робіт юних художників, талановитих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

На другому місці – Олександрійська районна бібліотечна система за збірку «Творчий креатив». Тут три розділи – «Поетичного натхнення мить», «Фантазії безмежний світ» та «Різнобарвних почуттів палітра». Бібліотекарі згуртували двадцять зростаючих дарувань за видами їхніх талантів.

Третє місце отримала Новомиргородська районна бібліотека за збірку «Палітра молодих талантів Новомиргородщини». Представлено роботи молодих талановитих людей, які в майбутньому, можливо, серйозно заявлять про себе активною поетичною та художньою майстерністю.

[object Object]
224 Переглядів
Вибрати мову сайту »