Фотографія – це світло душі

22 січня, в рамках клубу «Профі», відбулася зустріч із Заслуженим журналістом України Ігорем Демчуком.

Ігор Миколайович розповів про початок своєї кар’єри в журналістиці, про перші публікації, з яких починалася його робота як фотожурналіста, зокрема, про знаного земляка-хлібороба Олександра Гіталова.

Після закінчення Львівського університету Ігор Миколайович працював фотокореспондентом РАТАУ-ТАРС по Кіровоградській області. І ось уже більше двадцяти років є журналістом газети «Народне слово» та багатьох електронних видань. Зокрема, роботи знаного майстра фотографії кожного дня можна побачити на сайті “FotoІnform”.

Ігор Демчукпо поділився секретами своєї майстерності з учасниками клубу, звернувши особливу увагу на те, що в професії журналіста дуже важливо допомогти особистості під час інтерв’ю розкритися, викликати у неї позитивні емоції та зрозуміти її життєве кредо. Професія журналіста також передбачає максимальну об’єктивність у поданні матеріалу.

А ще Ігор Миколайович розповів цікавинки з історії цифрової фотографії, порадив школярам перечитувати улюблені книги, і, звичайно ж, завжди вчитися та відкривати для себе нові горизонти.

IMG_2522
DSCN2562
DSCN2561
IMG_2520
IMG_2519
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
305 Переглядів
Вибрати мову сайту »