Завірюха О. «Творчість сильних духом» у стінах юнацької книгозбірні // Народне слово. – 2016. – 30 червня. – С. 16

«Творчість сильних духом» у стінах юнацької книгозбірні

«Творчість сильних духом» — під такою назвою в обласній бібліотеці для юнацтва відбулася виставка робіт учнів НВО «Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1» — ДНЗ. Варто зазначити, що в цій школі, єдиній у Кіровограді, навчаються діти з особливими потребами. Хоча чому «особливими», адже потреби у них такі ж, як і у всіх: щоб тебе розуміли, поважали, мати друзів, можливість спілкуватись, розкривати свої здібності. І бібліотека намагається їм у цьому допомогти.

Фахівці організовують виставки творчих робіт з цікавими презентаціями. Цього разу були представлені картини, створені з використанням природних матеріалів — крупів, насіння цибулі, яєчної шкаралупи та інших, що вражають своєю майстерністю. Дивлячись на чудові роботи, важко повірити що їхні творці мають якісь вади.

А надихають, підтримують та спонукають до творчості юних митців їхні вчителі: Хлопецька Олена Василівна, Плужник Людмила Олексіївна, Гончик Валентина Дем’янівна, Баркова Світлана Ничипорівна, Кондратенко Тетяна Миколаївна.

У рамках літніх таборів учні молодших класів НВО «Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1» — ДНЗ відвідали бібліотеку, ознайомились з її історією, побували на різних заходах. Здійснили віртуальну мандрівку до лісу «В пошуках пригод», під час якої вивчали правила поведінки, збирали необхідні речі в рюкзак, складали різними способами дрова для багаття, розрізняли листя дерев, голоси птахів, сліди тварин та дізнались багато інших цікавих речей.

Під час пізнавально-розважальної програми «Кмітливі помічники Незнайки» допомагали герою полагодити електронну книгу, вгадували персонажів казок, чарівні предмети, співали пісень, дивились мультфільми і навіть танцювали. Приємно працювати, коли бачиш допитливі очі, щасливі посмішки, даруєш дітям радість. Літо — пора мандрівок, зустрічей з друзями і нових книг. А в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва їх багато: це і зі шкільної програми, і детективи, і фантастика, і різні техніки виготовлення поробок – на будь-який смак наших вибагливих користувачів. Запрошуємо всіх відвідати нашу книгозбірню.

Олена ЗАВІРЮХА,
головний бібліотекар відділу СТТМ
Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва

[object Object]
265 Переглядів
Вибрати мову сайту »