Борітеся – поборете! // Наше місто. – 2016. – 30 червня. – С. 4

БОРІТЕСЯ – ПОБОРЕТЕ!

Відбулася презентація збірки поетів-аматорів, учнів професійно-технічних навчальних закладів області «Борітеся – поборете!». Збірка об’єднала творчі здобутки тридцяти п’яти юних поетів. Організатором видання збірки та її презентації виступив Кіровоградський державний будинок художньої та технічної творчості.

Героїко-патріотична тематика, висока гордість і любов до воїнів, які захищають рідну Україну, біль за полеглих у антитерористичній операції на сході країни – ось основні теми, що висвітлює книга. Сьогодення диктує юним аматорам поетичного слова таку тематику заради майбутнього, яке їм будувати і відстоювати.

В рамках презентації поети-аматори читали свої твори, розповідали про те, що надихнуло їх на творчість, ділилися планами на майбутнє.

Зі словами підтримки до молодих письменників звернулася директорка обласної бібліотеки для юнацтва Лариса Савенко. Адже бібліотека виступила партнером проведеного заходу. Ольга Коптєва, директорка Кіровоградського державного будинку художньої та технічної творчості, побажала всім учасникам творчого натхнення та анонсувала вихід наступної збірки поезій учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

[object Object]
252 Переглядів
Вибрати мову сайту »