Шакті, сівалка, палата № 6 та інші дивовижі для молоді на «Дворцова» // Наше місто. – 2016. – 30 червня. – С. 2

ШАКТІ, СІВАЛКА, ПАЛАТА №6
та інші дивовижі для молоді на «Дворцова»

До веселого та креативного містечка «Вільний простір ідей» запросила кіровоградців обласна бібліотека для юнацтва. Вулична акція до Дня молоді вражала своєю насиченою програмою, розвагами та подарунками. Незважаючи на спеку, заходи акції відвідало понад 500 кіровоградців.

Заходи відбувалися на тематичних майданчиках. На одному з них майстрині презентували вироби в різних техніках hand-made (рукоділля). На майстер-класах відвідувачі вчилися виготовляти різні цікавинки.

Змагання з дартсу традиційно влаштували представники обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Хлопці та дівчата змагалися у влучності метання дротиків, за що отримали медалі та пам’ятні грамоти.

Гамірно та весело на туристському майданчику. Працівники обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді представили виставку світлин і провели кілька цікавих майстер-класів. Справжні туристи не минули нагоди забратися у намет чи загорнутися в спальний мішок.

Міськрайонний центр зайнятості організував мобільний пункт з профорієнтації для молоді. Хлопці та дівчата могли пройти тестування та дізнатися про те, які професії їм підходять найбільше. Тут же відбулася презентація вищого професійного училища № 4. Учасники акції побачили діючу міні-сівалку, яку створили учні училища. А також отримали вичерпну інформацію про навчальний заклад.

Працювала тест-лабораторія обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Тут гості містечка проходили безкоштовне анонімне тестування на ВІЛ/СНІД та інші хвороби.

Традиційну програму безпеки презентувало управління ДСНС України в Кіровоградській області. Серед конкурсів – ворожіння на безпеку, розмотування пожежного рукава та одягання костюма пожежника.

Цікаву інтелектуальну вікторину та конкурсну програму презентували бібліотекарі. Тут молодь перевіряла свої знання та змагалась у різних веселих конкурсах, а також отримувала гарні призи від спонсорів акції.

Найбільше відвідувачів зібралося на гостьовому майданчику. Запальні танці вихованок школи східного танцю «Шакті» і презентація бойових мистецтв Сходу від Кіровоградської обласної федерації лао-тайських бойових мистецтв «Лао-Муей» розпалили цікавість глядачів. Вихованці імідж-центру «Ольга» презентували українську колекцію «Віночок» та свої вокальні й театральні таланти. Ігор Гусак додав драйву до святкової програми. Його вокальні імпровізації вразили глядачів. А хлопці та дівчата з молодіжного театру «Палата № 6» просто закохали у себе глядачів!

Звісно ж, не забули про підтримку наших хлопців на сході країни. На патріотичному майданчику відбувся благодійний розпродаж виробів та прикрас. Зібрані кошти передали волонтерам громадської ініціативи «Армія SOS». Також кіровоградці долучилися до акції «Бібліотека українського воїна», подарувавши книги для бібліотек військових частин. Тут же відбувся майстер-клас з енкаустики (малювання воском) та розпродаж виробів майстрині Світлани Хавроненко.

[object Object]
417 Переглядів
Вибрати мову сайту »