Діти малюють життя без небезпек // Наше місто. – 2016.- 9 червня. – С. 4

ДІТИ МАЛЮЮТЬ ЖИТТЯ БЕЗ НЕБЕЗПЕК

Виставка дитячих малюнків на протипожежну і техногенну тематику відкрилася в обласній бібліотеці для юнацтва.

В експозиції – роботи переможців обласного етапу всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та живопису на протипожежну і техногенну тематику. Організаторами конкурсу виступили Добровільне пожежне товариство України спільно з ДСНС України та редакційною колегією журналу «Пожежна та техногенна безпека». На виставці, яку організувало управління ДСНС спільно з адміністрацією бібліотеки, представлено понад 50 робіт юних мешканців Кіровоградщини віком від 6 до 18 років. Через малюнок діти зобразили професію рятувальника, уявили як запобігти пожежі або не зазнати травмувань під час канікул.

На святкову подію були запрошені учні кіровоградської школи «Вікторія-П» та учасники конкурсу, яких столичне журі відзначило грамотами. Зокрема, грамотами й заохочувальними подарунками були нагороджені студентка Кіровоградського будівельного коледжу Ольга Леонова та учениця дитячої художньої школи ім. Осмьоркіна Єлизавета Гордя. Третє місце у всеукраїнському конкурсі посіла мешканка Знам’янки Олександра Радінович.

Після нагородження на гостей бібліотеки чекала пізнавальна програма. Діти складали з пазлів листівку «Вивчіть правила пожежні – будьте завжди обережні!», відповідали на запитання вікторини. Багатьох бажаючих зібрали конкурси «Протигаз» та «Водій пожежного автомобіля». Граючись, діти швидко засвоювали правила, як не допустити у своєму житті небезпечних подій. Допомогли у цьому і малюнки ровесників, які доступно розкривають тематику безпечної життєдіяльності.

Виставка діятиме впродовж червня, повідомляє прес-служба управління ДСНС в області.

[object Object]
371 Переглядів
Вибрати мову сайту »