Цюцюра О. Ось таке кохання // Нова газета. – 2016. – 9 червня. – С. 11

Ось таке кохання
У Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва презентували книгу Елеонори Бельської «Год кошки, или Вот такая любовь».

Це вже не перша книга авторки – кілька років тому вона презентувала свою першу збірку «Се ля ві, або Скільки коштує фунт щастя». Обидві книги присвячені її величності Жінці, прекрасній, мудрій, дещо наївній, зворушливій, відданій і чистій душею. Вона прагне щастя, кохання, материнства та душевного спокою.

До книги «Год кошки, или Вот такая любовь» увійшли 3 повісті та 6 новел, і хоча вони різні за сюжетом, їх поєднує величезний заряд позитивної енергії, яким наскрізь пронизані усі твори Елеонори Бельської. До речі, це творчий псевдонім Олени Баранової, лікаря за спеціальністю, що працює завідуючою терапевтичним відділенням Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Кіровоград. Як підкреслили гості заходу, лікує не лише тіло, а й душу. І дійсно, серед присутніх були не тільки колеги по перу, а й пацієнти лікаря Баранової, які стали шанувальниками її літературних талантів. А сценарії для своїх творів Олена Євгенівна якраз і черпає у своїх колег-медиків, пацієнтів, зі свого власного життя, за що невимовно вдячна всім причетним.

Особливу атмосферу заходу створювали чудова музика та відеосупровід, що дозволяло присутнім заглибитися у чудовий, делікатний та чуттєвий світ краси та любові. А виконання Денисом Чернецьким, викладачем музичної школи № 1, відомих композицій на саксофоні взагалі емоційно зворушило глядачів, додало витонченості та шарму.

Отже, як сказали гості заходу, на небосхилі кіровоградського письменства запалала нова зірка. Будемо сподіватися, що її шлях не буде занадто тернистим, і ми прочитаємо ще не одну її книгу.

Олена ЦЮЦЮРА

[object Object]
230 Переглядів
Вибрати мову сайту »