Здоров’я – усьому голова

29 січня, в рамках клубу «Профі», відбулася зустріч із відомим в Україні психотерапевтом Рустамом Тараненком. Рустам Костянтинович очолює секцію арт-психотерапії Кропивницької філії Української спілки психотерапевтів.

Головною темою зустрічі була валеологія – наука про здоров’я. Рустам Костянтинович розповів про основні поняття в цій галузі медицини, про видатних вчених – основоположників української школи валеології, про Український інститут корекційної та реабілітаційної валеології, який діє з 2010 року.

Рустам Костянтинович провів кілька вправ із циклу тренінгів, які дозволили учасникам зустрічі відчути силу думки, тобто в черговий раз довели, що емоції мають вплив на фізичне самопочуття людини. Ці вправи допомогли школярам відчути себе більш емоційно і психологічно врівноваженими, отримати нові знання із психосоматики. Рустам Костянтинович також наголосив, що дуже корисною у лікування нервових захворювань є арт-терапія.

Сьогодні професії валеолога навчають у багатьох вузах країни, зокрема – в університетах Києва та Харкова, де свого часу формувалися наукові школи в цій галузі. Після закінчення вузу валеологи працюють у навчально-виховних закладах (дитячих садочках, школах), а також як волонтери у військових частинах.

Рустам Тараненко порадив бути завжди професіоналом у своїй справі, ставитися бережно, як до оточуючих, так і до навколишнього середовища, вести здоровий спосіб життя.

IMG_2927
IMG_2923
IMG_2921
DSCN2581
DSCN2578
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
756 Переглядів
Вибрати мову сайту »