Іще раз про кохання // Народне слово. – 2016. – 2 червня. – С. 14

І ще раз про кохання

3 червня о 16.00 в приміщенні обласної бібліотеки для юнацтва (другий поверх, відділ популяризації книги) відбудеться презентація нової книги кіровоградської письменниці Елеонори Бельської «Год кошки, или Вот такая любовь».

До книги «Год кошки, или Вот такая любовь» увійшли 6 новел та одна повість. Це видання — продовження роздумів авторки про сенс життя, кохання та зраду, шлюб та материнство. Незважаючи на різноманіття сюжетів, усі твори поєднує добре ставлення до життя та людей, вміння бачити красу в буденних речах. Прочитавши книги, читач ніби проживає життя героїв з їх емоціями і почуттями і неодмінно отримує величезний заряд позитивної енергії, якими пронизані усі твори Елеонори Бельської.

В програмі заходу:

презентація буктрейлеру до книги «Год кошки, или Вот такая любовь»; спілкування з письменницею Елеонорою Бельською; онлайн-спілкування з представниками Національної спілки письменників України.

Елеонора Бельська — творчий псевдонім Олени Баранової (Олена Євгенівна Баранова, головний терапевт Кіровограда, завідуюча терапевтичним відділенням Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1).

Народилася у місті Старобельськ Луганської області. Навчалася у Дніпропетровському медичному інституті. По закінченні навчання разом з родиною за розподілом потрапила до Кіровограда, де Олена Євгенівна набула досвіду, виросла як лікар-терапевт і відкрила у собі письменницький талант.

У 2012 році в кіровоградському видавництві вийшла перша збірка «Се ля ві, або Скільки коштує фунт щастя». До збірки увійшли сім новел, де дійові особи — жінки з їх радощами і бідами, успіхами і проблемами та, звичайно ж, пошуками шляхів до щастя.

За додатковою інформацією звертайтеся до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва: Букач Тетяна Станіславівна — завідувач сектору соціокультурної діяльності, тел. 0954712767.

Адреса: Кіровоград, вул. Декабристів, 6/15, тел. 22-66-01. Сайт: http// www.lib.kr.ua. Працюємо з 9.00 до 18.00 щоденно, вихідний — субота.

[object Object]
224 Переглядів
Вибрати мову сайту »