Каплій А. Бібліостоп на вулиці // Наше місто. – 2016. – 26 травня. – С. 2

БІБЛІОСТОП НА ВУЛИЦІ

Вуличну promo-акцію під назвою «Бібліоstop Європою» провела обласна бібліотека для юнацтва.

— Наша акція присвячена тому, щоб кіровоградці більше познайомилися з Європою та її цінностями. Ми підготували насичену програму. Нам, українцям, також є чим пишатися і є що показати, —розповіла завідувачка сектору соціокультурної діяльності бібліотеки Тетяна Букач.

Розваги та конкурси акції були пов’язані з Європою. Євроквест, дартс-змагання, змагання з твістеру, арт-розписи та майстер-класи. Звучали пісні від кіровоградських виконавців. Були цікаві майстер-класи.

— Мені подобається плести браслети, я просто не можу від цього відірватися. Мені браслет сам в руки йде. Планую сплести ще чотири прикраси. Я ще бісером плету, дуже люблю малювати і співати, — розповіла одна з учасниць — восьмикласниця Саша Михайлова.

А майстриня Світлана Хавроненко провела майстер-клас із енкаустики. Це незвична техніка живопису, де малюють розплавленими восковими фарбами. Майстриня зазначає, що такою технікою можна малювати й дома. Потрібні дошка, праска без отворів, воскові олівці і глянцевий або звичайний картон. На розпарену праску наносять візерунки олівцями, потім притискують до картону.

Усіх учасників конкурсів та квестів нагороджено заохочувальними призами.

Аліна КАПЛІЙ

 

[object Object]
255 Переглядів
Вибрати мову сайту »