Коваль Я., Гребенюк А. Хочеться приходити знову і знову // Наше місто. – 2016. – 21 квітня. – С. 4

Хочеться приходити знову і знову

Ступаючи на поріг Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва, ми неначе потрапляємо до чарівної казки. Кожен відділ зачаровує своїм інтер’єром, декоративними камінами, різними виставками. Стіни та стеля бібліотеки оздоблені неймовірними візерунками, зображеннями квітів та янголят.

Бібліотека широко відчиняє двері своїм шанувальникам. І кожен, хто має потяг до читання, до нових знань, відчуває її гостинну атмосферу Ця обстановка стала вже рідною для нас. Вона дає змогу увібрати більше знань і просто відпочити серед високих стелажів з розумними, вірними і відданими друзями – книгами.

Це комфортний вільний простір, куди молода людина може прийти в будь-який час, насолодитися книгою, поспілкуватися з друзями, однодумцями та діловими партнерами. Це не лише місце для читання, а й центр дозвілля, місце для навчання, роботи, розваг та відпочинку.

Привітні та сучасні фахівці книгозбірні допоможуть знайти відповідь на будь-яке запитання. Підкажуть, як зорієнтуватися читачу в інформаційному бібліотечному просторі. Щоденні відвідувачі бібліотеки – учні та студенти, учасники читацьких об’єднань. Це друзі за інтересами, однодумці. Завдяки бібліотеці вони пізнають нове, дискутують і просто весело проводять дозвілля.

За час проходження практики ми побачили багато цікавого, зазирнули за лаштунки професії, познайомилися з таємницями книгосховищ. Навчилися обслуговувати молодих користувачів – а вони сьогодні дуже вимогливі. Дізналися, як готувати масові заходи і робити їх цікавими та неординарними. Побачили, як створюються цікаві книжкові виставки, до яких хочеться підійти, ознайомитися.

Кожен працівник цієї бібліотеки намагається удосконалити свій відділ, піклується про нього, неначе про рідне дитя. А які заходи проводяться для молоді! Це не лише презентації книг, а й вуличні акції, різноманітні конкурси, тренінги, зустрічі, «тверезі посиденьки», шоу-програми, «креативні середи», майстер-класи, концерти… Звичайно ж, бібліотекарі – начитані, кваліфіковані та креативні спеціалісти. їх справедливо можна назвати інформаційними фахівцями.

Працівники бібліотеки докладають багато зусиль для популяризації української сучасної книги, залучення молоді до читання, створюють всі умови для якісного обслуговування користувачів. Хоча б лише завдяки цим людям до бібліотеки хочеться повертатися знову і знову!

Молодь Кіровограда може гордитися, що в них є обласна бібліотека для юнацтва, цей чудовий храм книги, де їм завжди раді.

Яна КОВАЛЬ,
Анастасія ГРЕБЕНЮК,
студентки Олександрійського училища культури

[object Object]
194 Переглядів
Вибрати мову сайту »