Обізнаний, отже захищений // Народне слово. – 2016. – 25 лютого. – С. 7

Обізнаний, отже захищений

Одним із важливих напрямків роботи Управління ДСНС в області є попередження виникнення надзвичайних подій і ситуацій, а також мінімізація їх негативних наслідків, і орієнтований він, у першу чергу, на молодь. З цією метою працівники пожежно-рятувальної служби підтримують тісний зв’язок з навчальними закладами області та закладами культури. Спільно з обласною бібліотекою для юнацтва рятувальники провели не один пізнавальний захід з тематики безпечної життєдіяльності. Чергова зустріч у стінах цієї книгозбірні відбулась 9 лютого у рамках спільного проекту «Lifesafe» («Подбай про свою безпеку!») зі студентами Кіровоградського будівельного коледжу.

Рятувальники розповіли юнакам та дівчатам про різні небезпечні фактори сучасного життя та способи захисту від них. Наприклад, майбутні будівельники дізнались, за якими ознаками можна розпізнати замаскований вибуховий пристрій, якщо він зовні схожий на звичайну річ, та як поводитись при виявленні різних боєприпасів. На які дрібниці варто звертати увагу, перебуваючи у людних місцях, та як поводитись при зустрічі з озброєними незнайомцями. Як врятуватись, коли поруч стався вибух чи раптом почалася стрілянина. Як дати раду собі та допомогти тим, хто виявився безпорадним перед небезпекою. Всю викладену інформацію працівники Управління ДСНС в області та навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД супроводили показом слайдів, відеороликів та макетів боєприпасів

— Впевнена що знання, отримані сьогодні, допоможуть врятувати й зберегти нам життя, адже біда, як правило, приходить несподівано і часу на роздуми не дає, а діяти потрібно вже з перших секунд. Чим краще ти поінформований про порядок дій у надзвичайних ситуаціях, тим менше піддаєшся паніці, тим рішучіше дієш, тим більше шансів на порятунок, — поділилась своїми враженнями від заходу студентка коледжу Ірина Філатова.

[object Object]
218 Переглядів
Вибрати мову сайту »