Ободовська К. Кохання в бібліотеці // Наше місто . – 2016. – 18 лютого. – С. 4

КОХАННЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Шоу реальних почуттів «Love Story» («Любовна історія») відбулося в обласній бібліотеці для юнацтва. У рамках розважальної програми представники Кіровоградських будівельного та медичного коледжів спробували знайти свою половинку.

Вони продемонстрували свої таланти та пройшли через цікаві випробування. Найкраща пара переможців отримала призи – подарункові сертифікати від бару «Кех» та кав’ярні-кондитерської «Щастя». Можливо, ця випадкова зустріч у стінах бібліотеки стане для них доленосною.

Головна бібліотекарка відділу сприяння технічної творчості молоді Олена Завірюха каже, що організація різноманітних заходів до Дня закоханих стала для працівників бібліотеки справжньою традицією. До прикладу, минулого року відбувся конкурс молодих одружених пар, а ще раніше – шоу «Кохання з першого погляду». Таким чином, бібліотекарі намагаються сприяти новим знайомствам серед молоді.

Переможниця шоу студентка медичного коледжу Антоніна Гордієнко побажала усім закоханим, щоб вони довіряли одне одному. Адже саме довіра, на думку дівчини, є найголовнішою у стосунках.

Катерина ОБОДОВСЬКА

[object Object]
254 Переглядів
Вибрати мову сайту »