«Пишу, як для себе…»

5 лютого в бібліотеці відбулася зустріч із відомою українською письменницею Мариною Павленко. На захід завітали кадети Ліцею «Сокіл», школярі, студенти, викладачі та бібліотекарі навчальних закладів міста.

Твори відомої в Україні, та і не тільки, якщо зважати на кількість літературних премій, письменниці Марини Павленко вже кілька років входять до шкільної програми. Зокрема, п’ятитомник «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських» вивчають за програмою з української літератури середньої школи, а з вересня 2019 року включать нові твори письменниці і в програму молодших класів.

Під час зустрічі письменниця представила власні твори та розповіла про творчість своїх батьків.

Марина Степанівна продовжила справу батьків – вчителів-словесників, які багато років викладали на Черкащині. Вона – викладач Уманського національного педагогічного університету: виховує майбутніх педагогів, навчає їх любити українське слово та українську книгу.

На згадку про теплу зустріч Марина Павленко подарувала нашій бібліотеці чудову книгу новел та повістей своєї мами – Ольги Павленко «Кого Бог любить», залишила автограф на всіх книгах «Русалоньки» та повісті «Чи шкідливо ходити покрівлями гаражів?», які є у відділі абонементу. Зустріч з однією з найкращих літераторів України пройшла на одному диханні, а потім утворилась черга з бажаючих придбати книжки, взяти автограф та сфотографуватись разом з письменницею.

IMG_4080
IMG_4072
IMG_4070
IMG_4047
IMG_4078
IMG_4081
81 Переглядів