Булінг та особистість

Серед сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно гостро постала проблема насильства та довготривалої агресії. Ситуація третирування не обмежується лише ролями «агресора» та «жертви», вона залучає інших однокласників, роблячи їх активними або пасивними учасниками цих взаємин. Такі відносини отримали назву шкільний булінг.

Булінг – це не просто нове трендове слово, це реальна проблема. Сьогодні це явище вже не є ні для кого новиною, але про його витоки знають далеко не всі. Тому в бібліотеці все частіше проводяться заходи з даної теми.

Так, 6 лютого відбулася зустріч із представниками патрульної поліції на тему «Стоп булінг». Слухачами заходу стали учні КЗ «Науковий ліцей». Мета даного заняття полягає в тому, щоб допомогти молоді усвідомити гостроту проблеми та можливості її вирішення.

Під час заходу учасники визначили поняття «булінг», познайомилися із способами протидії цьому явищу, на конкретних прикладах вчилися знаходити правильні шляхи подолання агресії. Дізнавшись про особливості булінгу, учні змогли також зрозуміти емоційний, психологічний стан кожного учасника тієї чи іншої ситуації та спрогнозувати можливі наслідки.

Заняття було не тільки цікавим, а й корисним. Кожен із присутніх зрозумів, що ми маємо свої вподобання, по-різному дивимося на світ та на людей, які нас оточують. Але потрібно пам’ятати, що ми живемо в соціумі і маємо вибудовувати з іншими людьми добрі взаємини.

IMG_4103
IMG_4100
99 Переглядів