«Леді Арлет» у Кіровограді // Наше місто. – 2016. – 14 січня. – С. 4

«Леді Арлет» у Кіровограді

Везіння, наполеглива праця та віра в себе – ось що, на думку соліста гурту «Леді Арлет» Олександра Коломійця, лежить в основі життєвого успіху.

Нещодавно відбулося відкриття молодіжного клубу розвитку і духовно-патріотичного виховання Strong Wave. Це спільний проект молодіжного відділу Кіровоградської Єпархії Української Православної Церкви та Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва. Метою діяльності клубу є знайомство молоді з успішними людьми, які власним прикладом зможуть надихнути та зарядити вірою в себе підростаюче покоління. Зараз як ніколи актуальним є свій, український, продукт. Тож у творчої молоді з’явився чудовий шанс на самореалізацію та самовираження. Першим гостем у рамках цього проекту став Олександр Коломієць – соліст амбіційного і вже доволі успішного гурту, який грає музику у стилі українського року. «Леді Арлет» – переможці 2014 року в конкурсі молодих виконавців, що проходив на радіо Jam FM. У своєму активі хлопці мають два кліпи та наразі випускають дебютний альбом. Гурт називають королями романтичного року.

Слід сказати, що лідер гурту Олександр Коломієць є також композитором і його пісні виконують «Пара Нормальних», Наталія Могилевська, «Реал О», Дантес-Олійник. Під час зустрічі з кіровоградською молоддю Сашко із захопленням розповідав історію свого становлення як музиканта, говорив про співпрацю з відомими гуртами і вражав добротою та легкістю у спілкуванні. Навіть примхливу аудиторію він зачарував, наживо виконуючи власні пісні під гітару. По завершенні заходу молодь невимушено спілкувалась і фотографувалась із виконавцем. І майже одразу в соціальних мережах з’явилися позитивні відгуки. Це дає організаторам упевненість у правильності обраного напрямку та подальшому успіху даного проекту.

[object Object]
215 Переглядів
Вибрати мову сайту »