Андріївські вечорниці // Наше місто. – 2017. – 21 грудня. – С. 2

 

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

Обласна бібліотека для юнацтва спільно з громадською організацією «Відкриті двері» запросили мешканців міста на вечорниці. Прийшло дуже багато відвідувачів, які цікавляться українськими традиціями та звичаями. Підтримку в проведенні заходу надало управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

Актори молодіжного театру «Палата № 6» розповіли про традиції святкування вечорниць в Україні. Студенти факультету педагогіки та психології педуніверситету розіграли старовинний обряд кусання калити. Вихованці імідж-центру «Ольга» презентували зимову колекцію одягу.

Сподобалися відвідувачам пісенні та хореографічні композиції від вихованців центру дитячої та юнацької творчості міської ради. Аматорський драматичний колектив «Відродження» Соколівського сільського будинку культури показав уривок з вистави «Сватання на Гончарівці». А вокальний колектив «Мальви» подарував чудові пісні про вечорниці.

Були різноманітні розваги – ворожіння, українські забави, майстер-класи, перегляд новорічних кінострічок. І смачне частування варениками, кашею та чаєм.

Традиційно діяла виставка-розпродаж на підтримку бійців спільно з громадською ініціативою «Армія SOS». Роботи для продажу надала майстриня Світлана Хавроненко.

[object Object]
388 Переглядів
Вибрати мову сайту »