Бути собою. Оскар Уайльд

Дотепний красень з довгим волоссям у запаморочливому вбранні з незмінною квіткою гвоздики в петлиці, надзвичайно ерудований, з тонким почуттям гумору, відчуттям прекрасного та впевнений у власній неперевершеності, він завжди перебував у центрі уваги та був улюбленцем публіки. Він – це Оскар Уайльд.

Бібліотекарі відділу популяризації книги під час години роздумів «Бути собою. Оскар Уайльд» розповіли учням НВО №16 про життєвий і творчий шлях автора роману «Портрет Доріана Грея», збірки оповідань «Злочин лорда Артура Севіла», літературно-критичних діалогів «Задуми», п’єс «Віяло леді Віндермір», «Жінка, яка не варта уваги», «Ідеальний чоловік» та ін.; про формування його як особистості та вплив епохи на людину.

Життя і творчість Оскара Уайльда тогочасне суспільство сприймали по-різному: для когось він був шукачем краси, поетом, філософом, письменником, «найкращим із сучасних драматургів»; для інших – рабом прози, який усе життя грав чужу роль; ще для певної категорії він – майстер краси, «король життя», естет, неординарна особистість, яка жила за власним сценарієм.

Бібліотекарі підготували книжкову викладку творів письменника.

IMG_5068
mai_uald
3+
448 Переглядів