Шедеври китайської кухні

27 лютого бібліотекарі разом з учнями Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг здійснили гурман – подорож до Китаю, щоб дізнатися про шедеври китайської кухні.

2019-й рік оголошено роком Китаю в Україні. І не даремно, адже Китай – це не просто країна, це зовсім інший світ зі своїми незбагненними законами, величними містами – мурашниками, безкрайніми пустелями, таємничими печерами в горах, білосніжними вершинами і величними монастирями. Це країна з безліччю таємниць і загадок.

На заході учні дізналися багато маловідомих фактів про китайську кухню. Особливо, молодь здивував той факт, що китайці розпочинають трапезу з чаю, а закінчують вживанням супу, в чай в деяких регіонах Китаю кладуть сіль, а торти прикрашають помідорами «черрі», і, навіть, всіма улюблене морозиво винайшли китайці.

Найактивніші спробували себе в конкурсі на краще використання китайських паличок.

Взагалі, китайські страви досить незвичні для європейців. Але китайці не зупиняються на досягнутому і не обмежуються тим, що дала їм природа. Все частіше можна побачити штучні кулінарні винаходи з Китаю. І все ж таки китайці поважають і зберігають кулінарні традиції свого народу і передають їх з покоління в покоління.

IMG_5187
IMG_5202
IMG_5195
fhgfhgf
IMG_5204
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
0
[object Object]
206 Переглядів