Патріотичний арт-табір // Наше місто. – 2017. – 27 липня. – С. 4

Обласна бібліотека для юнацтва та кіш «СІЧ» організували в місті унікальний патріотичний арт-табір. Особливістю проекту стало вивчення історії України крізь призму творчості та скаутський метод виховання. Кожен день табору було присвячено певному періоду історії нашої Батьківщини, який таборяни вивчали через різні майстер-класи, патріотичні читання та тематичні зустрічі.

Учасниками табору стали 35 школярів віком від 10 років з різних навчальних закладів міста, які відгукнулися на оголошення та виявили справжній патріотичний настрій.

Кожен день розпочинався та закінчувався шикуванням, який проводила таборова старшина. В нашому таборі були свої отаман, осавул, обозний та писар – молоді активісти друг Видра, подруга Сова, друг Галицький та друг Красунчик. Вони виховували, організовували ігри, проводили руханки та влаштовували покарання для таборівців.

До проведення табору долучилися наші друзі та партнери, які переймаються вихованням підростаючого покоління. Очільниця сімейної акторської майстерні «Ольвія» Ольга Ярова організувала цікаві вправи на зближення. Патрульна поліція та управління ДСНС в області провели розважально-тренінгові програми з літньої безпеки. Молодіжний театр «Палата № 6» займався з таборянами акторською майстерністю. Фахівці центру оперативно-тактичної підготовки «Цитадель» провели заняття з військово-патріотичної підготовки. Майстриня Світлана Хавроненко вчила працювати з глиною. Художниця Ольга Краснопольська провела майстер-клас зі створення літопису та запросила таборян на екскурсію до художньої галереї.

У рамках табору відбувалися й інші цікаві гутірки та забави – майстер-класи зі створення патріотичних браслетів, ляльок-мотанок, державних символів у техніці торцювання, патріотичних коміксів. А на завершення – ще й відеороликів про табір.

Усі учасники потоваришували. Старші допомагали молодшим, усім було весело.

Містянам також сподобалися таборові вуличні шикування. Вони охоче спостерігали, як молодь виносила прапор, звітувала про кожен таборовий день та виконувала гімн України та «СІЧІ». З’явилися навіть постійні відвідувачі шикувань, які вболівали за таборян та слідкували за їхнім вихованням. Один з таких відвідувачів сказав: «Чудовий табір! Ви дійсно виховуєте в молоді любов до України та справжній патріотизм».

Учасники та батьки схвально оцінили проведену роботу і зазначили лише один суттєвий недолік – табір тривав лише сім днів! Таборяни висловили сподівання на його продовження. Запевнили, що обов’язково спілкуватимуться між собою і стануть постійними відвідувачами бібілотеки.

[object Object]
349 Переглядів
Вибрати мову сайту »