Молодіжні розваги // Наше місто. – 2017. – 6 липня. – С. 4

Молодіжні розваги

«Молодіжний Fresh» -– вуличну акцію в рамках бібліопроекту «Креативна середа» – влаштували працівники обласної бібліотеки для юнацтва. До акції мали унікальну можливість приєднатися бібліотекарі з області, для яких того дня в юнацькій книгозбірні проходив семінар-практикум.

На присутніх чекала насичена розважальна програма, патріотичні майстер-класи та безліч цікавих несподіванок. Гості свята оглянули виставку зброї та військового спорядження від центру оперативної тактичної підготовки «Цитадель», поспілкуватися з представниками патрульної поліції. Разом з активістами «Армія SOS» бібліотекарі продовжили благодійний розпродаж на підтримку воїнів у зоні АТО.

Окрасою вечора стали виступи танцювальних колективів міста. Обласна федерація східних бойових мистецтв представила увазі гостей показові виступи. Порадували гостей заходу і вокалісти своїми неймовірно задушевними піснями. Ексклюзивним виступом вечора стала «Шалена кухня» від молодіжного театру «Палата № 6». Учасники театру підготували до молодіжної акції веселу пантоміму.

[object Object]
396 Переглядів
Вибрати мову сайту »