Стиль життя – здоров’я

Складові Здорового способу життя містять різноманітні елементи, що стосуються усіх сфер здоров’я – фізичної, психічної, соціальної і духовної.

У зв’язку з цим, в бібліотеці 20 березня пройшов день інформації на тему: «Стиль життя – здоров’я», метою якого було поінформувати молодь про те, що для того, аби бути здоровим, потрібно докласти певних зусиль і не набувати шкідливих звичок.

Популяризуючи здоровий спосіб життя, працівники бібліотеки відшукали нові, неординарні форми проведення заходів, тим самим зацікавлюючи користувачів.

Насамперед, це книжкова виставка-роздум «Здоровя – головний життєвий скарб», на якій були представлені видання, що допомагають зрозуміти, що здоров’я людини залежить не тільки від лікувально-профілактичних заходів медичних закладів, а перш за все, – від дбайливого ставлення людини до свого здоров’я, вміння використовувати резервні сили свого організму та природні засоби.

На українському радіо Кропивницької регіональної філії національної суспільної телерадіокомпанії України у рубриці «Люди. Події. Особистості» було підготовлено та записано радіопередачу на тему: «Історія розвитку фізичної культури на Кіровоградщині XVIII – поч. ХХ століття», в якій йшла мова про зародження та становлення фізичної культури на теренах нашого краю, про види спорту, які були популярними у нашому місті та відомих спортсменів.

Під час проведення дня інформації значний інтерес викликали такі бібліотечні заходи, як зустріч учнів професійного ліцею сфери послуг і торгівлі з Драч Світланою Іванівною, акушером-гінекологом Комунального закладу «Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини» відділення «Клініка дружня до молоді». Учасники заходу одержали корисну інформацію про те, що найважливішим у житті кожної людини є здоров’я, а репродуктивне здоров’я – не менш важливе.

Для учнів НВО № 20 проведено тренінг «Ми за здоровий спосіб життя», метою якого було допомогти молоді зробити правильний вибір відносно свого здоров’я, адже саме він робить людину вільною і незалежною, дає їй сили і натхнення у всіх її справах і починаннях.

Працівники бібліотеки для учнів гімназії-інтернат-школи мистецтв провели годину роздумів «Номофобія – хвороба ХХI ст.».

Мобільні телефони так міцно увійшли у наше буденне життя, що багато людей впадають в паніку, коли хоча б на деякий час залишаються без них. Наслідки такої залежності від новітніх засобів зв’язку настільки сильні, що лікарі навіть ввели спеціальне визначення, яке характеризує цю залежність людини від «мобільника», це – номофобія, що буквально означає «страх без мобільного». «Номофобія» – нова психологічна хвороба, яка вражає мільйони користувачів телефонів в усьому світі.

Студенти Кіровоградського медичного коледжу ім. Є. Й. Мухіна відвідали годину прекрасного під назвою «Мистецтво, що зцілює».

На заході майбутні медики дізналися про значення та вплив кольору на людину, її психологічне здоров’я, познайомилися з деякими видами арттерапії для зняття емоційного напруження та розвитку бажання бачити прекрасне в творах мистецтва…

Під час години цікавих повідомлень студенти одержали інформацію про те, що музика – це не тільки приємне проведення часу, але і своєрідна терапія, яка позитивно впливає на здоров’я, про що свідчать дослідження вчених. Сьогодні це окремий напрям терапії.

Наприкінці заходу студенти створили інформаційний плакат «Здоров’я – найцінніший скарб людини» в техніці квілінг. День інформації, завдяки старанням бібліотекарів, пройшов пізнавально, змістовно та цікаво.

IMG_7733
IMG_7785
IMG_7776
IMG_7718
IMG_7799
IMG_7717
IMG_7727
20190208_133623
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
635 Переглядів
Вибрати мову сайту »