Засідання лекторію “Молодь і право”

29 жовтня 2008 року в обласній бібліотеці для юнацтва ім.О.М.Бойченка відбулося чергове засідання лекторію «Молодь і право». До розмови з проблеми правопорушень у підлітковому віці «У злочин сходять по щаблях» були запрошені: заступник директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Проценко Василь Семенович, провідні спеціалісти відділу правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно – правових актів, друкованих ЗМІ, легалізації об’єднань громадян та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Кіровоградській області Бугаєва Наталія Володимирівна та Земляний Євген Олександрович.

Під час засідання учні загальноосвітньої школи №6 та студенти Міжнародного університету розвитку людини «Україна» переглянули документальний фільм про перебування молоді у Кременчуцькій колонії для неповнолітніх.

Проценко В.С. прокоментував фільм, навів приклади з життя підлітків, які можуть призвести до позбавлення волі.

Земляний Є. О. надав інформацію про законодавчі акти щодо правопорушень неповнолітніх, звернув увагу присутніх на те, що знання законів необхідно, тому що може уберегти від скоєння необдуманих вчинків. Молодь мала змогу ознайомитися з роздатковими матеріалами «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», що підготовлено, роздано і прокоментовано фахівцями відділу правової роботи, правової освіти, реєстрації нормативно – правових актів, друкованих ЗМІ, легалізації об’єднань громадян та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Кіровоградській області. Фахівці відповіли на запитання присутніх.

Ведуча лекторію, головний бібліотекар відділу сприяння розвитку юнацьких структур і маркетингу ОЮБ ім. О. М. Бойченка Прядко О. В. ознайомила присутніх з виданнями за темою, які є у фонді бібліотеки.

[object Object]
306 Переглядів
Вибрати мову сайту »