Зустріч з Панченком

В обласній бібліотеці для юнацтва імені Маланюка відбулася багатолюдна зустріч з відомим літературознавцем, доктором філологічних наук, професором Національного університету «Києво-Могилянська академія» Володимиром Панченком.

Викладачі вишів і шкільні вчителі, краєзнавці й журналісти, бібліотекарі, музейники й члени творчих спілок, зовсім юні й літні любителі красного письменства» слухали красномовного педагога й дослідника, спілкувалися з ним.

Знаний гість розповів про багаторічну працю над «Повістю про Миколу Зерова». Про зустрічі з цікавими людьми в різних куточках України, роботу з архівними документами та пошуки спадку Зерова в книгосховищах.

Володимир Панченко повідомив, що невдовзі з’явиться перевидання його книги мандрів «Сонячний годинник» з шістьма новими розділами про діячів вітчизняної культури минулого. А ще має вийти праця «Літературний ландшафт України XX століття».

Обласним бібліотекам імені Чижевського та Маланюка Володимир Панченко подарував примірники «Повісті про Миколу Зерова» та інші книги.

Федір Шепель

[object Object]
306 Переглядів
Вибрати мову сайту »