Подвигу воїна присвячується

Війна – це жахлива трагедія в житті кожного народу. За історію людства не було таких катастроф та стихійних лих, які забирали б більше життів, ніж війна.

Для українців Друга світова війна була боротьбою за право на вільне життя, боротьбою за свою землю, за гідне майбутнє. Дорогою ціною дісталася перемога.

Щороку у травні ми згадуємо роки Другої світової війни, вшановуємо пам’ять полеглих воїнів.

8 травня в нашій країні оголошено Днем пам’яті та примирення, а 9 травня – Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

7 травня працівниками відділу мистецтв для учнів ЗОШ № 4 було проведено урок пам’яті «Подвигу воїна присвячується». Під час заходу учні дізналися про важливі події, які відбувались під час Другої світової війни, про роль дітей і жінок у війні. А також дізнались про значення документального кіно в роки війни. Кінооператори, часто ризикуючи життям, фіксували на плівці безцінні свідчення про героїзм і трагедію Другої світової.

Під час війни кожна мати, дружина, наречена, сестра чекала звісточку з фронту – листа. Листи часів Другої світової війни – окреме явище в історії.

«Трикутники» (так складали листи солдати через брак конвертів) писали на невеликих клаптиках паперу. Фронтові листи – єдина ниточка, що зв’язувала солдатів з рідними під час війни, з надією на швидку зустріч та перемогу.

Символом пам’яті про загиблих у Другій світовій війні є квітка маку. В українській міфології мак – це символ сонця, краси, волі та гордості.

Після заходу працівники бібліотеки провели майстер-клас із виготовлення маків. Кожен учень зробив квітку власноруч, яку зможе одягти на заходи, присвячені вшануванню пам’яті воїнів, що загинули в роки Другої світової війни.

IMG_1445
IMG_1449
IMG_1448
IMG_1456
IMG_1454
IMG_1458
IMG_1451
IMG_1457
IMG_1455
IMG_1447
21 Переглядів