Захисники та визволителі рідної землі

До Дня пам`яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-річчя вигнання нацистів з України 3 травня в обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка оформлено фотовиставку «Захисники та визволителі рідної землі», на якій представлено світлини, зібрані працівниками книгозбірні в рамках бібліопроекту «Миті війни – родинна пам’ять жива» (https://lib.kr.ua/ww2/?page_id=109) та Інтернет проекту «Герої АТО»( https://lib.kr.ua/?page_id=362 ).

Сьогодні Україна знов перебуває у стані війни – ворог окупував Крим, частину Донецької та Луганської областей. Внаслідок бойових дій гине цивільне населення та військові, які захищають свою Батьківщину, як і їх батьки-діди-прадіди захищали свою землю під час Другої світової війни. Онуки і правнуки переможців Другої світової взяли до рук зброю та з величезним почуттям нескореності перед ворогом і любові до рідної землі відстоюють свободу Батьківщини на сході України.

Виставка дає можливість згадати минуле і сучасне, об’єднане великою пошаною до солдатів-визволителів та захисників України – мешканців Кіровоградщини.

P_20190508_112229_1
P_20190508_095655
main
71 Переглядів