Вища освіта в США?

Більше 1 мільйона іноземних студентів обрали для навчання університети США. Сполучені Штати є найбільш популярною в світі країною для здобуття вищої освіти. Які ж особливості американської вищої школи роблять її такою привабливою?

Представник Консультативного центру мережі EducationUSA у Києві  Неллі Петлік  (США) надала відповідь на ці запитання під час презентації щодо можливостей отримання вищої освіти у США, а також розповіла про стипендіальні програми уряду США. 

Консультативний центр мережі EducationUSA у Києві входить до мережі з понад 435 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у більше, як 180 країнах, та надає точну, повну, об’єктивну і неупереджену інформацію про всі акредитовані американські вищі навчальні заклади та процес вступу до коледжів та університетів у США. 

EducationUSA є офіційним джерелом інформації про вищу освіту в США. Центр спонсорується Державним департаментом США за підтримки Посольства США в Україні та адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS.

Отримати більш детальну інформацію можна на сторінці Education US у Фейсбуці https://www.facebook.com/EducationUSA/ та в нашій книгозбірні.

IMG_1566
IMG_1546
IMG_1582
IMG_1553
IMG_1571
IMG_1568
IMG_1552
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
353 Переглядів
Вибрати мову сайту »