На благо дітей

У черговий раз, 2 червня, на території храму Благовіщення Пресвятої Богородиці відбулося благодійне свято «Білої Квітки».

Захід розпочався з молитви за мир в Україні та привітань від духовенства.

Програма свята була насичена театральними, вокальними та танцювальними виступами, веселими іграми та майстер-класами.

Пожертви від цього свята радості, віри і любові віддаються на потреби та лікування хворих діточок.

Працівники бібліотеки вже не перший рік долучаються до проведення свята «Білої Квітки». Цього разу ними було оформлено книжкову виставку «У книг немає канікул» та проведено майстер-клас із виготовлення квітки у техніці оригамі.

[object Object]
358 Переглядів
Вибрати мову сайту »