Безпечне літо

Життя в людини єдине й неповторне. І тому кожен повинен учитися його берегти. Цікаво і весело цієї мудрої й дуже важливої науки учнів ліцею «Сокіл» навчали фахівці Управління ДСНС у Кіровоградській області, провівши бесіду-гру «Літні небезпеки».

Аліна Сергіївна Бакай, фахівець Управління ДСНС України у Кіровоградській області, наголосила, що правил існує багато, їх потрібно знати та виконувати, бо ми живемо в суспільстві, серед людей, а отже, маємо дотримуватися відповідних норм і законів. Особливо це стосується літніх канікул, коли ви залишаєтеся вдома самі.

Учасники заходу згадали, як слід поводитися в будинку, на вулиці та на дорогах; виконували різноманітні вправи, відповідали на запитання щодо пожежної безпеки та відпочинку біля водойм. Учні отримали пам’ятки поводження в різних ситуаціях.

Захопливим був перегляд книг, представлених на виставці «Загадковий світ книги».

Сьогодні завдання дорослих полягає в тому, щоб не тільки самим оберігати й захищати дитину, але й у тому, щоб підготувати її до зустрічі з різними, складними, а часом небезпечними життєвими ситуаціями.

IMG_4219
IMG_4235
IMG_4251
IMG_4224
111
88 Переглядів