Школярі відвідали ТРК «UA: Кропивницький»

3 червня відбулося чергове засідання клубу «Профі», в рамках якого школярі відвідали головний медійний центр області – ТРК «UA: Кропивницький».

Костянтин Карпов, менеджер філії ТРК «UA: Кропивницький», провів цікаву та пізнавальну екскурсію студіями та музеєм, познайомив школярів ЗОШ № 4 з професіями сфери медіа, адже сам має більш ніж тридцятирічний стаж.

Почалася захоплююча екскурсія з апаратно-студійного блоку, звідкіля виходять новини та програми, які мають змогу дивитися та слухати мешканці всієї області та прилеглих до неї регіонів. Костянтин Борисович розповів, як щоденно готуються двохвилинні сюжети для двадцятихвилинної програми «Новин»: спочатку журналіст та оператор знімають сюжети на теренах міста і області, які потім в монтажній студії монтуються та випускаються в ефір. Завітали клубівці і до музею ТРК «UA: Кропивницький», який створений на честь 59-ої річниці від дня її заснування, де познайомилися з першими технічними засобами, що використовувалися для трансляції в перші роки роботи телерадіокомпанії.

DSCN2959
DSCN2945
DSCN2964
DSCN2953
1
DSCN2967
DSCN2962
DSCN2952
67 Переглядів