З Днем батька!

Свято батька, як і День матері, вже давно відзначається у багатьох країнах світу.

З цього року День батька є офіційним святом і в Україні. 18 травня 2019 року, згідно Указу Президента України №274/2019 «З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей», свято буде відзначатися щорічно в третю неділю червня.

У 2019 році День батька (День тата) припадає на 16 червня. Увага до Батька – це засвідчення своєї любові, вдячності та шани до чоловіка-батька.

Щоб поширити інформацію про нове свято серед користувачів бібліотеки, привернути увагу до сімейних цінностей, ролі батька у вихованні дітей 13 червня у відділі абонемента оформлено фотовиставку-конкурс «Мій татусь – найкращий!».

Найкращу світлину 14 червня, шляхом голосування, обирали користувачі бібліотеки, які цього дня відвідали відділ абонементу, а також усі бажаючі на сторінці бібліотеки у https://www.facebook.com/lib.kr.ua/.

Отже, переможцями стали: I-місце – фото № 4 «Наречена з батьком» (власник Яськів Т.), II-місце – фото № 5 «Тиха година» (власник Корінь Х.) та № 8 «Поцілунок від доньок» (власник Петренко Т.). Вітаємо та дякуємо всім учасникам фотовиставки-конкурсу за надані світлини!

Усіх батьків України вітаємо з Днем батька! Миру, злагоди, здоров’я вам! Будьте завжди опорою, порадниками та помічниками для своїх рідних.

А ви не забули привітати свого тата чи дідуся зі святом?

IMG_4976
IMG_4977
Loading image... Loading image...
0
[object Object]
1 450 Переглядів