Обласний тур Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Я – патріот!»

Як відомо, за ініціативою Президента України 2009 рік оголошено Роком молоді.
В рамках цієї акції Державною бібліотекою України для юнацтва було оголошено Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Я – патріот!». Його метою визначили виховання патріотичних поглядів та переконань, любові до Батьківщини, відданості своєму народу, гордості за національну культуру, формування активної та свідомої позиції. Завданням же конкурсу визначалася потреба виявлення творчого юнацтва та молоді, спонукання їх до створення різних жанрів художньої майстерності (вірші, оповідання, есе), до популяризації духовно-моральних цінностей країни, свого краю, висвітлення почуття гордості за свою Батьківщину, поваги до її державних символів (герба, гімну, прапора, мови). До участі у ньому залучено в області біля п′ятисот молодих людей віком від 14 до 21 року за такими номінаціями: «Мово – душа моя», «Збережи минуле заради майбутнього», «Від родини – до Батьківщини», «Сьогодення України і я».
Серед шістдесяти дев′яти робіт, що надійшли до журі обласного туру Всеукраїнського конкурсу визнано дев′ять фіналістів за номінаціями: «Cьогодення України і я» – Марину Натхір з м. Світловодська та Михайла Седляра з Сабатинівки Ульяновського району; «Від родини – до Батьківщини» – Руслану Щербину з Созонівни Кіровоградського району та Надію Пінчук з Підвисоцька Новоархангельського району; «Збережи минуле заради майбутнього» – групову роботу у складі Олександра Данилка і Сергія Хорольського з Попельнасте Олександрійського району та Світлану Неділю з м. Світловодська; «Мово – душа моя» – Анну Калічак з Федорівки Добровеличківського району та Ярослава Ковальчука з Попельнасте Олександрійського району.
15 квітня 2009 року за сприяння управлінь  культури і туризму, у справах сім′ї та молоді облдержадміністрації та з ініціативи  обласної бібліотеки для юнацтва
ім. О.М. Бойченка відбулося нагородження переможців обласного туру Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Я – патріот!».
Роботи дуже  цікаві: юнаки та дівчата вірять в майбутнє України, по–справжньому відчувають любов до Батьківщини, відданість своєму народу, гордість за національну культуру, мову, мають активну та свідому власну позицію щодо розбудови української незалежної держави.
Творчі роботи переможців обласного туру направлено до журі Всеукраїнського конкурсу «Я – патріот!». Тож побажаємо успіхів нашим землякам у представленні степової Кіровоградщини у Києві.
За наслідками обласного туру Всеукраїнського конкурсу видано збірку кращих творів «Я – патріот!». До збірки також включено і кращі роботи Наталії Єленчук з Триліс Олександрівського району, Романа Слободяника з Петрового, Насті Щедрін з Дмитрівки Знам′янського району, Ігоря Братухіна з Новоандріївки Новгородківського району та Тетяни Толстєнкової з м. Кіровограда.
Гортаючи сторінки оригінальних творів хочеться навести декілька рядків з творчої роботи Сергія Седляра з Ульяновського району: «Я оптиміст. Я вірю в Україну, вірю у здатність українців перемогти труднощі сьогодення, використати весь потенціал, який у нас присутній. Все залежить від того, як ставитися до труднощів. А я ж оптиміст! Тому, вірю, що все буде добре далі… в майбутньому… І в цьому буде часточка і моєї заслуги, заслуги сьогодення! Тому будьте патріотами!!!»

[object Object]
241 Переглядів
Вибрати мову сайту »