Методичний десант до бібліотек Новомиргородського району

29 травня з метою надання методико-консультативної допомоги бібліотечним працівникам відбувся методичний десант працівників Кіровоградської ОЮБ ім. О. М. Бойченка до бібліотек Новомиргородського району. Відкрила засідання Малєєва Т.І., директор Новомиргородської районної бібліотеки для дорослих.

З консультацією «Позитивний імідж публічної бібліотеки. Як його створити?» виступила директор КОЮБ Лариса Савенко, корисною для працівників сільських бібліотек була консультація-візуалізація завідувача відділу сприяння розвитку юнацьких структур та маркетингу Настоящої Л. І. «Інноваційні форми і методи популяризації книги для юнацтва», з новинками комп’ютерної галузі та новаціями у використанні новітніх інформаційних технологій познайомились слухачі під час виступу завідувача відділом автоматизації і комп’ютерних технологій Ротар Т. П. «Використання комп’ютерних технологій в бібліотеках». Під час творчої майстерні «Публічна бібліотека: складові успішної діяльності» всі присутні активно висловлювали свою думку, іноді дискутували з питань:

• Від чого на Вашу думку, в найбільшій мірі залежить успіх роботи бібліотеки? Як його досягти?• Громадянське виховання молодого покоління – традиційний напрямок діяльності публічних бібліотек. У чому суть емоційного впливу на юнацтво сьогодні?• Чи можете Ви надати повноцінну допомогу користувачам, які цікавляться молодіжними проблемами? Які засоби активізації тут найдоцільніші?• Які традиційні та інноваційні методи популяризації книги Ви вважаєте більш ефективними і чому? Яким чином забезпечується взаємодія прийомів індивідуального та масового впливу на молодого користувача?

• Чи можна за допомогою реклами зробити бібліотеку більш привабливою в очах сільського населення? Як це зробити практично? Які шляхи покращання „зовнішності” бібліотеки Ви вважаєте найдоцільнішими і чому? Що можуть зробити бібліотекарі власноруч? Чи завжди комфортність, гарні інтер’єри залежать лише від наявності коштів? Чи усі резерви вичерпані?

• У кого Ви найчастіше шукаєте підтримку, з ким і яким чином співпрацюєте у процесі соціальної адаптації молоді?

• Які повинні бути клуби та об’єднання за інтересами для молоді? Місце бібліотеки в цьому процесі – головне чи другорядне?

По закінченню зустрічі всі присутні погодились, що такі методичні десанти дуже корисні і їх варто було б організовувати частіше.

[object Object]
377 Переглядів
Вибрати мову сайту »