Тренінг з волонтерами Корпусу Миру

З 18 по 22 червня головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка, член ГО ТІМО «Відкриті двері» Корінь Христина відвідала тренінг «Громадянська освіта та посилення участі молоді» за підтримки Корпусу Миру США в Україні та USAID, який проходив у м.Ірпінь Київської області.

У ході тренінгу американські волонтери та українські колеги ознайомились з новітніми тенденціями, ресурсами та підходами у галузі громадянської освіти, дізналися про практики проведення лідерських таборів, отримали досвід спілкування з іншими громадськими організаціями та установами, освітніми закладами та волонтерами Корпусу Миру.

Протягом тренінгу відбулись різноманітні сесії, воркшопи та дискусії на теми протидії корупції, інклюзії, академічної доброчесності тощо.

Наприкінці тренінгу усі учасники отримали сертифікат із вказаною кількістю годин та всі матеріали на електронному носієві.

Дякуємо організаторам за знання та новий досвід у сфері громадянської освіти.

DSC_0105
DSC_0065
DSC_0125
DSC_0134
DSC_0082
DSC_0172
DSC_0298
DSC_0115
DSC_0038
DSC_0012
DSC_0151
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
[object Object]
304 Переглядів
Вибрати мову сайту »