Вікно в Америку

Для всебічно розвиненої особистості знання іноземних мов, а особливо англійської, на сьогодні є дуже важливим. Зважаючи на те, що майже в кожній школі міста Кіровограда, є профільні класи з поглибленим вивченням англійської мови, кілька ВУЗів мають факультети англійської мови та перекладу, можна зробити висновок, що в нашому місті є потреба в якісній іноземній літературі. Тому, в обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка, а саме при секторі популяризації періодичних видань, за сприяння Посольства США в Україні, створено інформаційний пункт «Вікно в Америку для молоді».
В основі створення інформаційного пункту є колекція книг «Scholastic», яку Посольство США в Україні подарувало бібліотеці наприкінці минулого року. Колекція «Scholastic» включає 72 книги, які є ядром  довідкових матеріалів про США: енциклопедію «Grolier Student», словники, книжки про історію і географію США, біографічні матеріали, публікації про американські свята, природничі науки, культуру (образотворче мистецтво, кіно) і спорт. Обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка стала однією з 30 бібліотек в Україні, яким було подаровано цю колекцію.
Також до фонду інформаційного пункту «Вікно в Америку для молоді» передано книги з інших відділів бібліотеки за різномантними напрямками. Зокрема, «Природничі науки» – в цьому розділі представлені гарні енциклопедії та атласи з біології, астрономії, географії. В розділі «Технічні науки» зібрані книги не лише з техніки, але й з комп’ютерних програм та новітніх технологій. Розділ «Суспільних наук» містить книги з історії, політології та економіки.
Великий інтерес у наших читачів викликає художня література. Книги таких відомих письменників, як Данте Аліг’єрі, Ч. Діккенса, Л. Керрола, Ш. Бронте та багатьох інших письменників, твори античної міфології, середньовічної та сучасної літератури представлені на полицях інформаційного пункту, тож усі бажаючі можуть ознайомитись з їх творами мовою оригіналу.
В розділі «Мистецтво» можна знайти цікаву інформацію про різні стилі і напрямки музики, образотворчого мистецтва та архітектури.
Не менш корисними і цікавими є теми культури, освіти, спорту, релігії. Окремі книги додатково до текстового матеріалу містять CD-диски.
Окрім видань англійською мовою тут також знаходяться словники, підручники з вивчення англійської мови, видання для вчителів та перекладачів.
Наприкінці березня ц.р. майже 200 англомовних книг та комп’ютерних дисків отримала бібліотека від українсько-американського благодійного фонду «СЕЙБР-СВІТЛО» зі Львова. Нова добірка книг суттєво поповнила книжкові полиці новоствореного інформаційного пункту. Серед подарованої літератури – англомовні енциклопедичні і довідкові видання, словники, атласи, підручники та навчальні посібники провідних видавництв США, університетських видавництв Гарвардського та Єльського університетів, унікальні видання на правову, економічну тематику, про історію, культуру та освіту в США. Книги мають гарне оформлення та яскраві ілюстрації.
На сьогодні фонд інформаційного пункту налічує 539 примірників книг та компакт-дисків.
Запрошуємо усіх, хто бажає вивчати або вже володіє англійською мовою відвідати інформаційний пункт «Вікно в Америку для молоді», щоб ознайомитись з новими яскравими та цікавими виданнями Сполучених Штатів Америки, знайти в них безліч корисної інформації, покращити рівень володіння англійською мовою.

[object Object]
236 Переглядів
Вибрати мову сайту »